Домен і хостинг

  • З чого починається розробка сайту?

Розробка будь-якого сайту – процес багатоетапний. Звичайно починається все з Вашого рішення підняття бізнесу і / або власної діяльності на новий рівень. Мало хто не погодиться з тим фактом, що справа, що не має представництва в мережі інтернет приречена на невдачу. Пошукові (Google) системи – найкращий механізм реклами, адже реклама показується зацікавленій в послузі аудиторії а не просто всім навколо.

 

  • І так, Вам потрібен сайт, що далі?

Далі потрібно вибрати і купити домен – простими словами адресу створеного сайту. Для прикладу наш домен http://combo.org.ua. Він складається з декількох частин, буває різних рівнів, але не будемо заглиблюватися в подробиці. Клієнту головне розуміти що по доменному імені його сайт будуть шукати в просторах інтернету. А це означає що домен повинен бути максимально простим.

 

  • Як корабель назвеш так він і попливе

З практики часто бувають прохання купити домен типу stilnyyfasad.zp.ua. Бажання клієнта – закон, і якщо він наполягає, звичайно придбаємо бажану адресу сайту. Але, як Ви думаєте, на якій букві людина перестане вводити це ім’я в браузері і перейде до конкурента? На четвертій точно. Нашому клієнту абсолютно безкоштовно розробник запропонував купити домен fasadpro.com.ua. Відчувається різниця?

 

  • Імена бувають зайняті

Це дуже важливо враховувати. Чим відоміша назва, краще звучання, тим більше попит. Наприклад, якщо Ви хочете назвати зоомагазин kolibri, то навряд чи знайдеться вільний і дешевий домен. Можливо його доведеться перекупити у посередника або додати в назву пару букв. Компанія Combo завжди допомагає і пропонує варіанти вирішення завдання.

 

  • Скільки коштує домен?

Ми не займаємося продажем доменних імен, але прекрасно розуміємо що людині, що раніше з цим не стикалась, складно визначитися і зробити все правильно. Так що перш ніж купувати ім’я рекомендуємо безкоштовно проконсультуватися з фахівцем. Доменні імена і хостинг краще купувати на рік, так просто дешевше і зручніше. Вартість різних доменних зон (org.ua, com.ua) теж різна. Для прикладу скажемо, в рік середньостатистичний домен обходиться 200-300 гривень. Висновок: це не так дорого.

 

  • Хостинг – місце де “живе” сайт

Якщо спростити до мінімуму – сайт це багато файлів збережених на певному носії. Якщо носієм буде жорсткий диск Вашого комп’ютера то сайт буде видно тільки Вам. Зазвичай сайти створюють з метою реклами, так що варіант не підходить. Для цієї функції існують сервера, що зберігають інформацію і презентують її будь-якій людині без доступу до внутрішніх файлів з метою безпеки. Хостинг є місце на сервері, яке надає комерційна компанія. Компанія, що продає хостинг називається хостинг-провайдер. Послуга платна. Вартість варіюється у різних компаній. Ми вибрали надійний і, що важливо, Український хостинг. Радимо клієнтам.