Графічний дизайн

Графічний дизайн – один з напрямків нашої компанії. В його рамках ми здійснюємо розробку логотипів і візитних карток для Вашого бізнесу. В умовах високої конкурентності ринку продажу товарів або послуг багато в чому залежить від піднесення продукту потенційному клієнту або покупцю.

Дуже часто ми зустрічаємося з підприємцями, які надають послуги високої якості або ж пропонують низькі ціни на товари в інтернет-магазині. Здавалося б, за таких умов вони не повинні шукати собі клієнтів, їх бізнес повинен процвітати. Але на ділі все трохи інакше. Люди йдуть до конкурентів, у яких і ціни вище і послуги менш якісні.

  • Чому?

Важливий не стільки сам товар або послуга, скільки те, як Ви його підносите своєму клієнтові. Прикро, але це факт. Графічний дизайн (сайту, візитки, флаєра, логотипу, банера і т д) – це обличчя вашого бізнесу. Ці фактори дуже важливі на етапі знайомства потенційного замовника з Вашою компанією.

Маркетологи стверджують, що клієнт вирішує співпрацювати з компанією чи ні протягом 3х секунд. Подумайте, що він повинен побачити протягом цих секунд щоб відчути довіру?

Детальніше про послуги:

  • Чи можна створити логотип самостійно?

    Можна – якщо все те, про що говорилося вище (довіра клієнта, зростання продажу, впізнаваність) Вам не цікаве.

    Часта проблема, з якою стикається розробник при продумуванні дизайну сайту “де і як буде розміщений логотип?”. Адже буває так, що замовник вже має свій лого (зізнаємося чесно, ми бачили різні логотипи, в тому числі і створені самостійно, і просто вирізані з якоїсь картинки, і навіть не вирізані). Такі помилки псують весь вигляд і враження від сайту, яким би красивим і стильним спочатку він не був.

    Дизайн візитки – додаткова послуга. Вона виникла у зв’язку з численними питаннями клієнтів, їх бажанням виконати всі етапи в одному стилі. Це найкраще рішення, таким чином створюється єдиний сенс, одна маркетингова ідея. Це дійсно працює.

    Ми не друкарня, для яких дизайн – справа 15 хвилин. Ми продумуємо візитку так, щоб вона була в стилі Вашої компанії, виглядала красиво і виконувала як інформаційну так і іміджеву функції. Переконайтеся самі.

Адреса:

Copyright ©2019