Логотипи

 • Логотип – це обличчя Вашого продукту на ринку. Від якості його виконання залежить те як Вас побачить потенційний клієнт. Тому, його виготовлення необхідно довірити професіоналам.

  Логотип повинен відповідати Вашій стратегії та філософії в бізнесі, бути сучасним і відповідати високим нормам візуальної складової.

Прайс:

1 варіант

750 грн

3 правки

2 варіанти

1200 грн

3 правки

3 варіанти

2000 грн

3 правки

* Під «правкою» мається на увазі коригування готового макету замовником в рамках брифа і не змінює саму суть запропонованого макету, тобто коригування кольору або зміни конкретної деталі, а не макета як такого.

 

** Претензії до логотипу приймаються тільки в тому випадку якщо він суперечить брифу, тільки в цьому випадки компанія несе фінансові зобов’язання перед замовником і усуває всі недоліки за свій рахунок.

У випадки повної відповідності брифу – роботи по розробці нового лого будуть виконані відповідно до діючих тарифів.

 

*** Кольори на різних моніторах і пристроях дуже сильно відрізняються. Часто буває що на телефоні, планшеті і моніторі колір одного і того ж елемента різний. Тому перш ніж змінювати колірне рішення потрібно переглянути логотип на різних пристроях.

Приклади робіт:

Чому команда «COMBO» може зробити саме те що Вам потрібно?

Ми давно працюємо в сфері дизайну, маємо великий досвід в даній сфері і можемо реалізувати будь-яку задумку. Ми чітко розуміємо, як працює якісний логотип на висококонкурентному ринку реклами і як його реалізувати на різних носіях. Наші дизайнери мають досвід роботи в різних сферах реклами, поліграфія, зовнішня реклама, тому ми підходимо комплексно до питання. Від сайту до візитки Ваш логотип буде гармонійно і красиво виглядати на всіх носіях. Ще один важливий момент що відрізняє нас від інших фірм, це те що Ваш логотип буде унікальний, це буде не крадіжка ідей або просте копіювання всесвітньо відомих брендів, ми зробимо для Вас дійсно унікальний продукт.

 • Як саме відбувається розробка Вашого логотипу?

Від початку до фінальної стадії проходить кілька етапів:

 1. Максимально детальне заповнення брифу і внесення передоплати в розмірі 50% від суми замовлення.
 2. Аналіз Вашої сфери діяльності та складання загального враження про Ваших конкурентів і рику в цілому.
 3. Розробка загальної концепції логотипу.
 4. Внесення Ваших коректив в готову концепцію.
 5. Остаточна доробка готового продукту.
 6. Передача логотипу у форматі AI (векторний вихідний файл) jpg, (для перегляду на будь-якому телефоні або ПК)
 7. Збереження Вашого логотипу у нас в архіві на випадок якщо Ви його втратите.
 8. Отримання розрахунку за виконану роботу.

Адреса:

Copyright ©2019