Неймінг

Розробка імен для фірм, організацій, товарів і послуг – дуже відповідальна і нелегка задача. На перший погляд, в цьому немає нічого особливого. Подумаєш, взяв придумав і готово! Але це тільки на перший погляд.

Вдала назва краще запам’ятовується, виділяє Вас серед конкурентів, асоціюється з Вашою діяльністю, грає величезну роль в впізнаваності бренду.

В умовах зростаючої конкуренції знайти вдалу назву стає все складніше. Часто буває що більшість ідей вже зайняті. Якщо Ви знайшли гарне звучне слово в словнику, яке ще й асоціюється з Вашою діяльністю. Будьте впевнені – воно вже зайняте.

Прайс:

1 варіант

600 грн

2 варіанти

1000 грн

3 варіанти

1500 грн

У вартість послуги входить:

  • один варіант назви компанії / послуги;
  • слоган;
  • короткий опис (з чим асоціюється, яка задумка);
  • варіанти вільного доменного імені в різних зонах (com, org, ua і т. д.)
  • Чому ми пропонуємо послугу неймінгу?

Все дуже просто, розробка будь-якого сайту починається з підбору і реєстрації доменного імені сайту. І виявляється, що вибрати потрібний домен – дуже складне завдання для клієнта. Замовник починає з’єднувати імена засновників компанії, перекручувати прізвища або ж просто магазин кондиціонерів називає “Кондиціонери” …

Це все неправильно. До підбору імені в тому числі і доменного потрібно ставитися більш серйозно. Як корабель назвеш – так він і попливе.

 

  • Досвід – важливий фактор

У сфері розробки сайтів і реклами наша компанія досить давно. Тому, ми точно знаємо яка назва буде вдалішою, а у якої “немає шансів” на ринку послуг.

Ми із задоволенням допомагаємо нашим клієнтам підібрати правильну назву і купити доменне ім’я за оптимальною ціною.