Проcування

  • Заповітна десятка

У всіх наших статтях про просування ми підкреслюємо інформацію про те, що сайт сам по собі, якби він був хоч самим стильним, найяскравішим, інформативним і функціональним, навіть якщо Ви написали самі унікальні і читабельні тексти і завантажили хороші фото, не опиниться в топ 10 пошукової видачі. Основна мета пошукового (SEO) просування сайту – залучення до нього цільової аудиторії (тобто потенційних клієнтів).

  • Чому важливо займатися просуванням сайту?

Можете пригадати на своєму прикладі, припустимо, Ви шукаєте джинси, вводите в Google запит «купити джинси» і отримуєте результат. Скажіть, скільки сайтів Ви відкриєте? За статистикою 2-5 не більше, і на одному з них зробите замовлення. Справа в тому, що відразу після створення сайт потрапляє на 100-150 позицію в списку, а може і більше, все залежить від конкуренції, і клієнт просто його не знайде. За допомогою SEO сайт поступово виходить на другу – першу сторінку тим самим приваблює аудиторію, приносить дохід.

Детальніше про послуги:

  • Скільки потрібно часу?

Це питання дуже часто задають клієнти. Зазвичай ми відповідаємо не менше 3-х місяців. Але в дійсності ніхто не може точно відповісти на це питання. Має значення, пошукова оптимізація самого сайту, бюджет, і звичайно ж конкуренція. Якщо Ваші конкуренти вкладають в SEO 7000 грн в місяць, а ви 2000 грн, не складно здогадатися чий сайт буде швидше просуватися. Але це не означає що якщо ви починаючий підприємець і ваш бюджет обмежений, то двері на першу сторінку пошукових систем для Вас закриті.

  • Не поспішайте з висновками

З практики часто клієнти почитавши наші статті, статті на просторах інтернент, вирішують для себе що просування це дорого і неефективно і ніхто не дає ніяких гарантій, тому назавжди «застряють» в контекстній рекламі і навіть не намагаються починати. Це помилка. Завжди потрібен комплексний підхід і якщо Ви почнете вже зараз результат Вас порадує.

Детальне порівняння SEO і контекстної реклами, всі плюси і мінуси читайте в статті SEO та контекстна реклама, плюси і мінуси, що вибрати?

Адреса:

Copyright ©2019