Рух до поставленої мети. Як не зупинитися на півдорозі?

Найважче випробування для будь-якої людини, що стала на шлях кар’єрного зростання або вирішила працювати «на себе» – зазнати невдачі. Коли вкладено величезну кількість сил як емоційних так і фізичних, засобів, часу, коли все йде не за планом і результат нижче очікуваного, виникає почуття розчарування, ступор, апатія, що не дають рухатися вперед.

Такі періоди бувають абсолютно у всіх. Якщо почитати історії великих вчених, бізнесменів, людей, що досягли успіху в житті, можна знайти одну спільну рису – всі вони долали перешкоди.

Пропоную алгоритм, який допомагає мені в періоди застою в справах і відсутність мотивації.

Здорова оцінка результатів

Часто, те, що ми сприймаємо як провал, є дуже навіть непоганим прогресом якщо подивитися з іншого боку. Візьміть невелику паузу, відпочиньте переведіть увагу, познайомтеся з новими людьми, запитайте думку друзів і близьких. Можливо, Ви спочатку поставили зависоку планку і, не осиливши її, сприймаєте результат як незадовільний.

Не перебільшуйте масштаби проблеми

Ваша проблема швидше за все не така вже і глобальна. Часто через емоційне вигорання, втоми, зовнішніх чинників ми робимо з мухи слона. В такому стані людина може закрити всю справа через одну дрібну невдалу угоду.

Уявіть, Стівен Кінг на початку письменницької кар’єри відправив одну з перших своїх книг близько 30 разів у різні видавництва, і тільки одне з них наважилось надрукувати її. А якби він здався вже на другий чи третій спробі так само як зараз хочете зробити Ви?

Намагайтеся захистити себе від негативного впливу

Я не можу не сказати про те, що напевно у  Вашому оточенні є люди, які вважають Вашу затію божевільною і нікому не потрібною. Вони є і у мене і у всіх людей, що хоч трохи вийшли за рамки загального світогляду.

Як це, він / вона не ходить на роботу з 9 до 6? Як це, немає постійної зарплати? Працюєш не за освітою? Вкладаєш у щось особисті кошти? А як же пенсія? А ось Вася / Петя заробляють більше і працюють менше. І багато-багато інших «підтримуючих» висловлювань Вам належить почути.

Не звертайте уваги, вставайте і йдіть до мети.

Якщо у є хоч один однодумець – це вже команда

Шукайте людей, близьких по духу. Радьтеся, обговорюйте і аналізуйте виникші проблеми і їх вирішення.

Добре, коли справу починають друзі або колеги. Хто сказав що не можна перемогти в меншості? Якщо це меншість проявить завзятість і докладе максимум зусиль – все можливо.

Надійний тил

Для чого Ви все це затіяли? Навряд чи тільки для задоволення власних амбіцій. Я впевнена, є хтось особливий, той хто натиснув на цю кнопку «пуск» і ідея стала втілюватися в дії. Цінуйте його, Вам точно не страшні ніякі перешкоди.

Двічі подумайте, що вибрати синицю в руках чи журавля у небі. Ця стаття не для любителів синиць.

Значить давайте вставати, мазати коліна зеленкою і йти далі.

Не знаю, коли у Вашій справі прийде успіх, але точно знаю що він прийде набагато раніше, ніж Ви думаєте.