Сайт-візитка

“Якщо Вашого бізнесу немає в інтернеті, значить, Вас немає в бізнесі” Білл Гейтс

 

На сьогоднішній день питання представництва компанії, приватних осіб або організацій в мережі як ніколи актуальний. У будь-якій сфері діяльності розробка сайту є чи не першим серед необхідних завдань.

Так як наша компанія пропонує максимально прості рішення для малого та середнього бізнесу, ми не будемо розповідати ні про тисячі потенційних клієнтів за день відразу ж після створення сайту (це неправда) ні про надзвичайні суми, які потрібно вкладати роками щоб було щось …(незрозуміло що).

 

Ми розповімо Вам про те, як можна реально збільшити кількість дзвінків і замовлень Ваших послуг в короткі терміни, знайти подальші перспективи розвитку та просування в своїй ніші при мінімальних витратах.

 

На старт…увага…марш!

Сайт-візитка – відмінний старт для невеликих компаній, які володіють невеликим бюджетом на просування. Це сайт, на якому представлена коротка інформація про Ваші послуги, переваги і цінах. Зв’язка “сайт-візитка” плюс “контекстна реклама” відмінно працюють.

 

Дуже багато компаній зупиняються на цьому етапі і їх абсолютно влаштовує результат. Інші – збільшують бюджет, починають просування, переробляють сайт і т. д. Тут все залежить від потреб конкретного бізнесу і бажання розвиватися.

 

Міф 1: Сайт-візитка – це одна сторінка

Хибна думка що даний вид сайту це всього одна сторінка з мінімальною інформацією про компанію. Наші “візитки” – це повноцінні ресурси з вичерпною інформацією а також сучасним дизайном. Вони ні в якому разі не виглядають “дешево” і повністю виконують і інформаційну та іміджеву функції.

 

Міф 2: Сайт та реклама в інтернеті – це дорого

Звичайно, поняття “дорого” і “дешево” у всіх різні. Але найчастіше клієнти вірять розповідям про суми в тисячі доларів і нульовому ефекті. Це не так.

Плюс, для клієнтів з мінімальним бюджетом ми розробили “шаблонні сайти”, які дають можливість отримати повноцінний інтернет-ресурс за дуже невелику вартість.