SEO-просування

  • Ваш сайт вже адаптований під SEO? Відмінно! Чи можемо приступати до другого етапу.

Не всі вирішують тільки внутрішні чинники. Для просування сайту в топові позиції велике значення має і зовнішня оптимізація.

Зовнішня оптимізація сайту полягає в роботі з пошуковими системами, тематичними каталогами, біржами посилань, з метою збільшення зовнішньої маси посилань на Ваш ресурс.

Це потрібно для просування сайту по цільових запитах і збільшення його авторитетності, так як кількість і якість посилань, що ведуть на ресурс, має велике значення. Від правильної роботи з нарощування посилальної маси на сайт залежить результат просування – положення на першій сторінці видачі по потрібних запитах.

Ми вже зрозуміли, зовнішня оптимізація – це робота з зовнішніми посиланнями на Ваш ресурс. При роботі з зовнішнім посилальним рангуванням використовуються традиційні методи, які не суперечать правилам пошукових систем.

Способи зовнішньої оптимізації включають в себе постійну публікацію нової інформації і цікавих матеріалів на сайті, реєстрацію в пошукових системах, правильну реєстрацію в каталогах, обмін посиланнями з популярними і якісними сайтами.

  • Сроки:

Терміни просування сайту в топ-10 по певних запитах індивідуальні, не розраховуйте на швидкий результат, велике значення має бюджет проекту і конкуренція у Вашій тематиці.

Для отримання “швидкого” ефекту рекомендуємо налаштувати контекстну рекламу.

Адреса:

Copyright ©2019