Що таке Лендінг Пейдж?

Лендінг Пейдж – це сайт що складається всього з однієї так званої посадкової сторінки. Детальніше про те, що таке лендінг, ми розповімо тут.

Посадкова сторінка – це сучасний високоефективний інструмент продажу, що дозволяє розповісти цільовій аудиторії про свій товар або послугу. Головне завдання лендінгу – переконати відвідувачів зробити дзвінок або покупку, замовити послугу.

Леднінг пейдж плюс контекстна реклама дорівнює продажі

СЕО просування недоступно для односторінкового сайту. Для цього потрібно багато сторінок і велика кількість контенту. Отже, лендіги покликані продавати за допомогою контекстної реклами GoogleAds або ж соціальних мереж.

Для збільшення числа конверсій (продажів, замовлень) необхідно професійно підбирати ключові слова і продумати дизайн а також структуру сайту-лендінгу.

Что такое Лендинг Пейдж

Ефективний лендінг складається з:

  • Заголовку. Зазвичай, це помітний напис на тлі яскравого зображення відповідної тематики. Наприклад, “Як залучити до 20 разів більше клієнтів?”
  • Другорядний заголовок. Використовується коли потрібно дати читачу більше інформації і вона не вміщується в головному заголовку. Наприклад, “Залучайте трафік за допомогою кращих інтернет-маркетологів”.
  • Унікальна торгова пропозиція (УТП). Вся мета Вашої посадкової сторінки це відповідь на питання: чим Ви кращі за інших компаній? Потрібно дуже чітко охарактеризувати свою перевагу і пропозицію.
  • Індикатори довіри. Це інформація, що змушує потенційного клієнта Вам повірити. Наприклад, статистика, логотипи партнерів або постійних клієнтів, реальні відгуки і так далі.
  • Кнопка заклику до дії.  Це основний елемент посадкової сторінки. Зазвичай це гарний фон, загальна інформація та яскрава кнопка “Замовити”.
  • Форма “задати питання” – допомагає встановити зв’язок з клієнтом, залишити свої контакти (пошту, телефон).
  • Способи зв’язку – телефони, месенжери, пошта.

Дизайн сайту – це дуже важливо!

Природньо, будь-який лендінг повинен бути адаптивним і стильним. Дизайн повинен викликати довіру. Головне, Ви маєте розуміти що ефективний лендінг здатний творити чудеса.

Це всього лише короткий опис стандартного лендінгу. Кожен сайт індивідуальний. Все залежить від потреб Вашого бізнесу.

Потрібен яскравий лендінг за найкращою ціною? Телефонуйте нам.

Адреса:

Copyright ©2019