Запитання і відповіді

 • Скільки коштує зареєструвати домен і хостинг?

Реєстрація домену та хостингу проводиться відповідно до тарифів компаній, що надають ці послуги. Окремо за реєстрацію ніякої плати не беремо.

 • Чи є на вашому хостингу антивірус?

Так, файли систематично перевіряються антивірусом. А також проводиться резервне копіювання файлів сайту і бази даних.

 • Якщо я прострочив оплату за хостинг сайт буде видалено?

Ні. Всі файли зберігаються в архіві та їх можна відновити. З приводу домену, його можна придбати заново в разі якщо він не був куплений кимось іншим.

 • Як відбувається оплата послуг?

Працюємо по 50% передоплаті. Безготівковий / готівковий розрахунок. Повна оплата після закінчення роботи.

 • Чи зможу я самостійно змінювати інформацію на сайті?

Так. Клієнту надаються права адміністратора, висилаються докладні інструкції по редагуванню інформації, додавання сторінок і інших необхідних клієнту змін.

 • Чи можна почати з сайту-візитки а в подальшому переробити його на інший тип сайту?

Так. Сайт – не статична річ. Його завжди можна змінити частково або повністю, додати або видалити елементи.

 • Чи входить наповнення сайту інформацією в вартість розробки сайту?

Так. У тому випадку, якщо клієнт оперативно надає всю інформацію одним файлом. Якщо ж доводиться чекати / змінювати / переробляти або клієнт хоче нестандартне наповнення сторінок (текст в декілька колонок, кнопки, спливаючі вікна і т. д.) – це за додаткову вартість.

 • Чи буде мій сайт на першій сторінці пошукових систем після розробки?

Ні. Для цього потрібно проводити пошукову оптимізацію сайту і СЕО- просування. З високим ступенем ймовірності сайт ранжируватиметься пошуковими системами за назвою, комбінацією послуг та назви компанії, або назви компанії та міста. Ці речі сильно залежать від унікальності назви, конкуренції і часу (потрібно як мінімум кілька місяців).

 • Скільки правок я можу внести при створенні логотипу?

Вся інформація розміщена на сторінці “логотипи“.

 • Чи можна знижку?

Так. При замовленні пакету послуг. Всі деталі запитуйте по телефону. Так само періодично ми проводимо різні акції і знижки.

 • Як відбувається оплата за кліки в контекстній рекламі?

Є варіант оплати банківською картою (прив’язуємо Вашу або пояснюємо як це зробити самостійно) або ж банківські платежі (на рахунок кампанії ГуглАдс). Потрібно мати на увазі що з банківських платежів знімається ПДВ 20%.

 • Скільки разів можна вносити правки при створенні сайту?

Розробка сайту здійснюється відповідно заповненого брифа клієнтом. Ми робимо макет сайту, показуємо клієнтові – далі він вносить правки. Правки приймаються тільки в рамках бюджету проекту і обраного типу сайту (не можна сайт-візитку правити на інтернет-магазин за той же бюджет). Побажання клієнта виконуються – прийом роботи. Повна оплата.
Чого Ви не отримаєте точно: десять варіантів сайту за вартістю одного, розширення функціоналу (кнопки, форми зворотного зв’язку, слайдери, галереї і т.д. що виходить за рамки початкових домовленостей), безкоштовне написання текстів для сайту або “скопіюйте так як у трьох конкурентів”.
Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам і намагаємося виконати всі побажання але тим не менш не дозволяємо використовувати себе як “дешеву робочу силу”, цінуєте своє і наш час, правильно формулюйте свої побажання спочатку роботи.

 

 • Чи можна звертатися до Вас за допомогою після закінчення роботи?

Звичайно. Ми завжди раді тривалій співпраці. Нікуди не зникаємо.

 • Чи є у вас промокоди на контекстну рекламу?

Так. 900 гривень на кліки в подарунок.

Адреса:

Copyright ©2019