Про нас

Вітаємо Вас! 

Наша команда надає широкий спектр послуг в сфері рекламирозробки сайтівпошуковому просуванні та графичному дизайні. Працюємо на ринку України і країн СНД три роки і за цей час ми оптимізували свої послуги таким чином, щоб клієнт здійснював мінімальну кількість дій. Іншими словами, Вам не доведеться шукати щось ще.

 

Як відбувається робота над проектом?

Найчастіше наші клієнти – представники малого і середнього бізнесу, а також  люди, що надають послуги персонально, не працюючи на кого-небудь. Вам потрібен сайт? З цього і почнемо. Якщо є потреба в реалізації конкретної ідеї – ми це зробимо. Переважна більшість замовників не знають як повинен виглядати їх сайт і це не проблема. Насправді Ви не повинні знати який сайт буде краще працювати на ринку саме Ваших послуг. Це і є частина роботи дизайнера – переглянути конкурентів, виявити їх помилки і зробити краще, оригінальніше, сучасніше, зручніше. З практики: найбільш ефективні сайти виходять тоді, коли клієнт повністю довіряє розробнику.

 

Чому ми говоримо не про красу інтернет-ресурсу а про його ефективність?

Відповідь на це питання дуже простий: досвід. Наша команда дуже часто чує від замовників словосполучення “гарний сайт”. Проблема в тому, що краса – поняття дуже суб’єктивне. Для однієї людини красиво це зелено-салатові літери на помаранчевому тлі, для іншого що то ще … А от ефективність – це здатність сайту викликати відгук потенційного клієнта. Грубо кажучи, якщо Вашим потенційним клієнтам подобаються рожеві слоненята значить вони повинні бути присутніми на сайті незалежно від того, як особисто Ви до цього ставитеся (висновок зроблений з багаторічного досвіду в розробці сайтів та інтернент-рекламі). Є загальноприйняті закони, які працюють в будь-якому випадку. Це і кольори, і шрифти і пропорції. Плюс дуже важливим моментом є наповнення сайту контентом. Навіть дуже хороший дизайн можна зіпсувати некрасивими картинками в тексті, неправильним співвідношенням тексту і зображень, скопійованими у конкурента безглуздими статтями … і т. д.

 

Економія коштів і часу

Важливою рисою, що відрізняє Combo від інших компаній, що надають аналогічні послуги є комплексність роботи і адекватні ціни. У нас ви можете замовити сайт, придумати працюючу назву, розробити унікальний логотип, створити групи в соцмережах, налаштувати рекламу, проводити сео-просування сайту. На виході Ви отримуєте готовий працюючий механізм реклами “під ключ” без біганини по різних компаніях і пошуків чогось ще.

 

Ми чесні з Вами

Запорукою тривалої співпраці є прозорість відносин клієнта і виконавця. Нам не цікаво ставити виробництво “на потік”, наша концепція – тривале співробітництво і розвиток кожного конкретного проекту. Наші працівники реально аналізують перспективи просування проекту в тій чи іншій області і пропонують найправильніші рішення, посилаючись на конкурентів і на власний досвід в конкретній сфері. Ми не пропонуємо Вам те, що Вам не потрібно а також пояснюємо всі плюси і мінуси кожного конкретного рішення. Наприклад, якщо в сфері продажу автозапчастин в Києві висока конкуренція і СЕО-просування  вимагатиме великих вкладень при очікуванні результату 9-12 місяців, ми запропонуємо для початку налаштувати контекстну рекламу, визначимо оптимальний бюджет і запустимо її за тиждень. Надалі при можливості збільшення бюджету будемо займатися СЕО.

 

Сайти всім!

Часто бувають ситуації, коли клієнт не може собі дозволити сайт. Не варто приховувати, що створення сайту – послуга недешева. Ми вийшли з цієї ситуації і пропонуємо нашим клієнтам з обмеженим бюджетом починати розвиток з недорогих сайтів. В рамках цієї пропозиції Ви точно знайдете потрібний варіант за мінімальною ціною. Просто проконсультуйтеся з нами. Також у нас часто проводяться акції та знижки. Це дає підстави стверджувати що з Combo ви точно зможете залишитися з ефективним сайтом при мінімальних витратах.

 

Виникли питання? Зв’яжіться з нами для консультацій. 

Адреса:

Copyright ©2019